O Akademii

 

Akademia Semilac powstała w 1989 roku z pasji do pięknych paznokci. Choć początkowo była małym Zakładem Szkolenia i Doskonalenia Kadr, tak z biegiem lat przekształciła się w Akademię Semilac szkoląc tysiące pasjonatów paznokci. Dziś, to nadal miejsce pełne pasji, w którym spotkacie nasze Instruktorki stylizacji paznokci. Nasze profesjonalistki podzielą się z Wami swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą i obszerną wiedzą z szerokiego zakresu różnych technik stylizacji paznokci.

 

Magdalena Wyrwa - Instruktorka Akademii Semilac. Absolwentka szkoły wyższej i dyplomowany kosmetolog. Ukończyła niezliczoną ilość kursów z dziedziny stylizacji paznokci. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Specjalistka w modelowaniu i przedłużaniu paznokci zarówno salonowych jak i awangardowych kształtów różnymi technikami.Juror na Polskich Mistrzostwach Modelowania Paznokci oraz Semilac NailArt Championship. Zdobywczyni:

II miejsca Mistrzostw Nails Olympic Show w Poznaniu.
I miejsca Mistrzostw Nail Pro Poland – On My Own.
I miejsca Mistrzostw Nail Pro Poland – On My Own.

 

Fundament Akademii Semilac, prekursorka nowości oraz współtwórca Akademii Semilac!
Z marką Semilac związana już od 10 lat!

 

Agnieszka Ściepura - Instruktorka Akademii Semilac oraz Starszy specjalista ds. Rozwoju Produktu. Posiada 18-letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Jej największą pasją są zdobienia, w szczególności ornamenty i techniki kwiatowe. W sposób prosty i efektywny potrafi przekazywać rozległą wiedzę swoim kursantom, sprawiając, że techniki których uczy są łatwo przyswajalne. Charakteryzuje ją duża kreatywność w tworzeniu zdobień, technik oraz wykorzystaniu produktów.

Zdobywczyni I miejsca Mistrzostw Nail Olimpic Show, oraz Juror w Mistrzostwach Semilac Nail Art. Championship.

Fundament Akademii Semilac oraz współtwórca Akademii Semilac. Pomysłodawczyni wielu szkoleń, autorka programu szkoleniowego zdobień w Akademii Semilac. Współtwórca produktów marki Semilac. Spotkasz ją na szkoleniach i warsztatach artystycznych. Aga wprowadzi Cię w świat pięknych i kolorowych zdobień!
Z marką Semilac związana już od 10 lat!

 

Kateryna Savchenko - Instruktorka Akademii Semilac. Absolwentka Kijowskiego Narodowego Uniwersytetu Kultury i Sztuki o kierunku – design. Kateryna ukończyła również International Associatiomn of Non-Traditional Center „VITA”. Posiada ponad 11 – letnie doświadczenie w dziedzinie stylizacji paznokci. Mistrzyni Nail Art.’u!
Zdobywczyni:

III miejsca na Mistrzostwach Nailart Trophy, kategoria: Zdobienia płaskie.
II miejsca na Mistrzostwach Nail Olympic International Studio Nail Art., Dywizja II.

 

Z marką Semilac związana już od 6 lat!

 

 

Anna Dobrokhotova - Międzynarodowa Instruktorka Akademii Semilac, która prowadzi szkolenia dla naszych klientów na całym świecie! Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. 
Wielokrotna Mistrzyni i zdobywczyni wielu nagród i medali:

2019-2021 - Wielokrotna zwycięzca online mistrzostw “The World Nails of the Day”
19.09.2022 - Nail Pro Poland – Tips Box Salon Pedicure Nail Art “Magic of Flowers” – srebro.
16.04.2023 – Nails Olympic International - Tip Box Painting "Secrets of depth" 2 division – złoto
16.04.2023 – Nails Olympic International - Tip Box Exactly 2 division – srebro
09.09.2023 - Nail Pro Europe - Tips Box Painting "In the water & in the air" 2 division - srebro 

 

Anna z wykształcenia jest również podologiem, dlatego możesz mieć pewność, że nasze szkolenie online SMART PEDICURE jest na najwyższym poziomie!

 

Paulina Karbowska - Instruktorka Akademii Semilac. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w stylizacji paznokci, a swoja przygodę rozpoczęła od wielu kursów w Akademii Semilac. Pasjonatka i mistrzyni Nail Art. Zdobywczyni:

I miejsca Mistrzostw Nail Pro Poland – Tips Box Gel Paint Hand Painted Nail Art “Spacer w czasie”
III miejsca Mistrzostw Nail Pro Poland – Tips Box Mixed Media “Podróże Świata”

 

Z marką Semilac związana już od 2 lat!

 

 

 

Aleksandra Śledziona – Instruktorka oraz Junior Brand Managerka Akademii Semilac. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w stylizacji paznokci. Współtwórczyni linii Semilac Professional. Aleksandrę mogliście bliżej poznać w czasie trwania pandemii. Przeprowadziła wtedy niezliczoną ilość kursów online i LIVE’ów, edukując i zwiększając świadomość na temat poprawnej i bezpiecznej stylizacji paznokci wśród wielu początkujących stylistek. Ukończyła studia: Psychologia w zarządzaniu. Obecnie zarządza marką Akademii Semilac.

 

Z marką Semilac związana już od ponad 6 lat!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję