Szkolenia online

Zdejmowanie hybrydy frezarką

1
Kup teraz
49.00 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

49.00 PLN

 

Męczy Cię zdejmowanie hybrydy acetonem jest, ale jednocześnie obawiasz się, że nie podołasz zawrotnym obrotom frezarki? Wiedz, że nie jesteś jedyna! Mimo, że użycie frezu znacznie przyspiesza czas usunięcia hybrydy, to w dalszym ciągu jest jeszcze sporo osób, które nie mogą się przekonać do tej metody, a warto! Znając wszystkie zasady pracy rozpoczniesz swoją przygodę z frezarką bez bólu i strachu! Dlatego specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkowy materiał idealny na START! Koniecznie obejrzyj szkolenie, po którym już nigdy więcej nie zdejmiesz hybrydy w “tradycyjny” sposób i zostaniesz wierną fanką frezarki.

Nasza Instruktorka Aleksandra omówi i pokaże Ci:

  • Triki i wskazówki jak pracować na swojej własnej dłoni, żeby było wygodnie i bezpiecznie,
  • Jaką prędkość i kierunek obrotów należy ustawić, 
  • Jak postępować z frezarką, by jej nie uszkodzić, 
  • Sposób na szybkie skrócenie paznokci frezem,
  • Zdjęcie lakieru hybrydowego techniką krzyżową, 
  • Jak usunąć zapowietrzenia, by nie przepiłować płytki. 

Nie zmarnuj tej okazji, poświęć 20 minut i zacznij działać szybko i skutecznie! 

 

Zastanawiasz się jaki frez do zdejmowania masy wybrać na początek? 

001 frez do zdejmowania masy 

Najlepszy wybór to frez z węglika spiekanego z delikatnym uzębieniem, w kształcie walca, ale z zaokrąglonym czubkiem, który nie jest pokryty ząbkami (Twoje skórki będą bezpieczne!). Te cechy sprawiają, że zdejmowanie masy jest szybkie i bezpieczne, a powierzchnia po usunięciu pozostaje idealnie gładka. 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję