Szkolenia online

Wszystko o szablonach

11
Kup teraz
299.00 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

299.00 PLN

 

Na dźwięk słowa SZABLONY robi Ci się słabo? Odpowiednie podłożenie formy zajmuje Ci wieczność? A może całkiem się poddałaś i już nawet nie chcesz próbować? No cóż... mamy dla Ciebie widomość - Nie jesteś sama! Wiedz, że to właśnie etap dopasowywania szablonów jest najtrudniejszy dla wielu początkujących, ale nie tylko, stylistek. Mimo to, nie oznacza to tego, że tej wiedzy nie da się przyswoić. Wystarczy zacząć od dobrej podstawy, czyli obszernej teorii na temat podcinania form, dopasowywania pod odpowiednim kątem i układania szablonu pod konkretny kształt i rodzaj naturalnego paznokcia, co jest niezmiernie ważne w kontekście budowania prawidłowej architektury przedłużonego paznokcia. Dlatego nie zastanawiaj się i wykup dostęp do szkolenia już teraz! 

Nasza Instruktorka Magda omówi w teorii, ale też pokaże w praktyce: 

  • Dostępne rodzaje szablonów,
  • Odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia przed podłożeniem szablonu – TAK, to jest bardzo ważny punkt (SPOILER: błędy na tym etapie mocno utrudnią dalszy proces!),
  • Jak radzić sobie z krzywymi palcami i krzywo osadzonymi paznokciami,
  • Czy da się naprostować krzywe palce, 
  • Po co nam przy podkładaniu szablonów drewniany pilnik i marker, 
  • Czy musimy mieć milion różnych kształtów szablonów, by móc dopasować szablon do każdego kształtu paznokcia,
  • Jakie kąty nachylenia obowiązują przy standardowej pytce, rosnącej do góry i rosnącej do dołu, 
  • Co ma wspólnego miś, motylek czy diabełek mają z szablonami, 
  • Jak pracować w rękawiczkach i nie kleić się do wszystkiego (nie, nie możemy zdjąć rękawiczek do podkładania szablonów),
  • Podłożenie szablonu pod kształty: kwadrat, owal, migdał.

 

Szkolenie online “Wszystko o szablonach” to niekwestionowany MUST HAVE dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z przedłużaniem paznokci, ale też dla doświadczonych stylistek, których stylizacje np. żelowe nieustannie pękają w obszarze stresu.

Po ukończeniu kursu otrzymasz personalizowany certyfikat do wygenerowania w formie PDF. W języku polskim oraz angielskim!

A jeśli będziesz potrzebować powtórki, odświeżenia wiedzy, nie martw się! Do szkolenia możesz wrócić w każdej chwili, masz do niego dostęp przez CAŁY ROK od zakupu! 

CZAS TRWANIA KURSU: 1h 55’

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję