Szkolenia online

SALONOWY SUKCES

7
Kup teraz
329.00 PLN

Najniższa cena w ostatnich 30 dniach:

329.00 PLN

 

Szkolenie opracowane i poprowadzone przez Paulinę Pastuszak - Międzynarodową Instruktorkę Stylizacji Paznokci, Businesswoman Roku oraz Wykładowczynie Akademicką to szkolenie, które pozwoli Ci odnieść sukces w branży beauty! 

Prowadzenie salonu kosmetycznego to nie tylko estetyczny manicure/ przyjemny dla oka manicure... Nieprzypadkowo do współpracy zaprosiliśmy Paulinę Pastuszak. Jej ponad 20 letnie doświadczenie oraz nieustanne sukcesy zmaterializowały się w wyjątkowe szkolenie, o którym, jak mówi sama Paulina: 

„Chciałbym mieć dostęp do takiej wiedzy zaczynając swoją przygodę ze stylizacją paznokci.”  

To szkolenie wprowadzi Cię w najważniejsze zagadnienia dotyczące prowadzenia salonu. Zapoznasz się z wszelkimi aspektami z zakresu prawa, które warto znać; Zgłębisz wiedzę z zakresu kontroli, które mogą Cię spotkać w trakcie prowadzenia działalności, ale co najważniejsze poznasz tajniki rentowność biznesu, między innymi przez kształtowanie cennika, tak by Twój salon przynosił zyski. 

 

Szkolenie składa się z sześciu kluczowych dla Twojego biznesu tematów: 

1. KSZTAŁTOWANIE CENNIKA  

2. IDEALNA NAZWA DLA TWOJEGO SALONU 

3. REGULAMIN SALONU 

4. REKLAMACJE I TRUDNE SYSTUACJE 

5. ASPEKTY PRAWNE 

6. JAK ZARABIAĆ WIĘCEJ? 

 

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 4h 22’ 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję